Awans Asseco Resovii w Challenge Cup

ŁS
W meczu rewanżowym Challenge Cup w Rydze zespół Asseco Resovii przegrał pojedynek z Lase-R 2:3, ale awansował dzięki zwycięstwu 15:10 w "złotym secie". - Zlekceważyliśmy przeciwnika.

- Zlekceważyliśmy przeciwnika. Nie spodziewałem się, że zespół z Rygi może tak zagrać. Rywale bronili niesamowite piłki, a my zagraliśmy słabiej w bloku i w zagrywce. Na szczęście wygraliśmy - mówił tuż po meczu Jan Such, trener Resovii.

LASE-R RYGA- ASSECO RESOVIA 3:2
Sety: 21:25, 25:22, 30:28, 29:31, 19:17.

Złoty set: 10:15.

Lase-R: Vensbergs, Celitans, Ataras, Vince, Grimailovs, Iecelniks oraz Plavins (libero), Sauss, Zavorotnijs, Vukanovic.

Resovia: Ilić, Józefacki, Hernandez, Kaczmarek, Mitrovic, Łuka oraz Ignaczak (libero), Kvaśnicka, Kozłowski, Kusior, Gabrych.