Nowym prezesem sekcji żużlowej Marmy-Hadykówki Rzeszów został Zbigniew Polak, który na tym stanowisku zastąpi Jana Cyzio. Jan Cyzio zrezygnował z pełnionej funkcji z powodów osobistych. Nie oznacza to jednak, że Pan Jan całkowicie zaprzestanie działać na rzecz rzeszowskiego żużla (nadal pozostanie członkiem zarządu sekcji).

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zbigniew Polak od sześciu lat pracuje społecznie w sekcji żużlowej rzeszowskiego klubu. Od lat Pan Zbigniew zajmuje się sprawami związanymi z działalnością szkółki żużlowej. Także teraz nowy szef sekcji żużlowej będzie starał się zadbać o odpowiednie zabezpieczenie sprzętowe młodych adeptów „czarnego sportu”. Być może już w nowym sezonie widoczne będą „owoce” działalności Zbigniewa Polaka, bowiem w rzeszowskiej szkółce trenuje kilku chłopców, którzy robią systematyczne postępy. Solidnie przepracowana zima powinna zbliżyć młodych podopiecznych Dariusza Śledzia do uzyskania wymarzonej licencji żużlowej.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!