(© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Podczas wypadku w Ujkowicach, 21-latek stracił równowagę i wpadł wprost pod koła osobowego BMW. Mężczyzna przebywa w szpitalu z poważnym urazem głowy.

Do zdarzenia doszło 13 maja, na drodze powiatowej w miejscowości Ujkowice. Na jednym z pasów ruchu zatrzymał się motorower kierowany przez 19-latka z powiatu przemyskiego, który wiózł swojego 21-letniego brata. Mężczyźni zatrzymali się, wyłączyli silnik i zdjęli kaski z głów.

Wypadek w Ustrzykach Dolnych. 82-latek uderzył motorowerem w forda [zdjęcia]


Starszy z braci oparł się o motorower i w momencie kiedy mijało ich osobowe bmw nagle stracił równowagę i wpadł wprost pod jego koła. Na miejsce przyjechała wezwana karetka pogotowia, której lekarz postanowił nieprzytomnego poszkodowanego niezwłocznie przewieźć do szpitala.

Wypadek w Wylewie. Zginął kierowca [zdjęcia]


Wezwani na miejsce policjanci zabezpieczyli miejsce, a następnie rozpoczęli wahadłowo przepuszczać pojazdy, ponieważ ruch do czasu ich przyjazdu został zatrzmany. Grupa śledczych dokonała oględzin miejsca wypadku, pojazdów uczestniczących w zdarzeniu oraz wysłuchała relacji świadków.

Wypadek w Pustyni. Przewróciła się betoniarka [zdjęcia]


Kierujących poddano badaniu trzeźwości, które wykazało, że kierujący bmw był trzeźwy, zaś kierowca skutera miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Trwają czynności, które pozwolą wyjaśnić przyczynę i szczegółowe okoliczności wypadku. W tej sprawie zapewne wypowie się biegły z zakresu ruchu drogowego, który oceni zachowanie każdego z uczestników zdarzenia.

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!