Jego najważniejszym elementem jest pomoc osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą. Dzięki propozycji marszałka sejmiku województwa podkarpackiego udało się przekonać resort rozwoju regionalnego, by zwiększył ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jego najważniejszym elementem jest pomoc osobom rozpoczynającym działalność gospodarczą.

Dzięki propozycji marszałka sejmiku województwa podkarpackiego udało się przekonać resort rozwoju regionalnego, by zwiększył pulę środków przeznaczonych dla zakładających firmy.

Andrzej Burnat z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie uważa, że to duży sukces, gdyż dzięki programowi udało się rozdysponować 40 milionów złotych, a pieniądze dostało ponad tysiąc osób. W sumie na Podkarpacie spłynie około stu milionów złotych.

Gość Polskiego Radia Rzeszów poinformował, że w tym roku wzrosła liczba bezrobotnych na Podkarpaciu. Wynika to głównie ze złej koniunktury gospodarczej.

Zauważalny jest również znaczny wzrost rejestrowania się osób, które zakończyły edukację lub wróciły z emigracji.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: