Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W tym roku wykonany zostanie dalszy etap odwodnienia terenów Parku Papieskiego w Rzeszowie.

W piątek urzędnicy zamierzają otworzyć oferty od firm zainteresowanych realizacją tej inwestycji. Odwodnienie Parku Papieskiego w Rzeszowie jest konieczne, ponieważ po deszczu w parku stoi woda, która przeszkadza m.in. dzieciom korzystającym z atrakcji jednego największych w mieście placów zabaw. Przy okazji tegorocznych prac odwodniony zostanie przede wszystkim teren między placem zabaw a fontanną.

___________________________________________________________________________________________________
Zobacz film z początku prac w Parku Papieskim:

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rzeszow miasto imitacji (gość)

Jasiek -jełopie, maniana to okreslenie tandeciarstwa i bylejakości przy wykonywaniu pracy.Musisz przyznać ,ze jezeli w parę miesiecy po oddaniu inwestycji minimalny opad atmosferyczny powoduje zalewanie terenu,świadczy to o nierzetelnym wykonaniu ,przez przypadkowe osoby.Artykuł nic nie wspomina o karach umownych igwarancjach ,co może świadczyć ,że miasto utopi kolejne pieniądze na coś co jest całkowicie zbyteczne.Prace gwarantowane powinien wykonać wykonawca na swój koszt.Pytam -po jakiego ciula Magistrat rozpisuje przetarg na opracowanie dokumentacji.Chyba ,że poprzednie prace wykonywane były li-tylko na wariackich papierach.

Bartek (gość)

umieszczone podtekstem artykułu wideo jest nie na temat i jest stare w stosunku do artykułu

adfgr5g4g (gość)

pewne bedzie jak z 3go maja, pierwsze ktos polozyl kostke nagle pojawaikja sie kaluze i zdzieramy kostke po to zeby ta sama firma polozyl amarmur czy inne nikomu nie potrzebne udziwnienia

Więcej na temat: