W niedzielę z Gnieznem o trzecie miejsce W niedzielę z Gnieznem o trzecie miejsce

W niedzielę z Gnieznem o trzecie miejsce. (© Fot. stal.rzeszow.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższą niedzielę żużlowcy Marmy-Hadykówki Rzeszów zmierzą się w Gnieźnie z miejscowym Startem w pojedynku, którego stawką będzie zajęcie trzeciej lokaty w rozgrywkach I ligi.

Początek spotkania na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej o godzinie 16. Obydwa zespoły bardzo prestiżowo podchodzą do tego starcia, więc emocji w tym meczu nie powinno zabraknąć. Mecz rewanżowy zostanie rozegrany w Rzeszowie w sobotę 26 września o godzinie 11. O wyrównanej rywalizacji w tym sezonie na linii Gniezno-Rzeszów najlepiej świadczą wyniki z sezonu zasadniczego.

W dwumeczu rzeszowianie okazali się bowiem zaledwie o dwa małe punkty biegowe lepsi od jeźdźców z pierwszej historycznej stolicy Polski. Tym samym to zawodnicy Marmy-Hadykówki mogli na swoim koncie zaksięgować dodatkowy punkt bonusowy wywalczony w rywalizacji z podopiecznymi Leona Kujawskiego. Tak więc w dwumeczu kończącym ligowy sezon 2009 w obu tych miastach nie powinno brakować efektownych mijanek i rywalizacji do końcowej kreski.

stal.rzeszow.pl

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!