To pierwsze załamanie pogody, a już dziesiątki bieszczadzkich wsi od rana nie ma prądu. Najgorzej jest w gminach Lutowiska, Czarna, Cisna, Solina i Ustrzyki Dolne.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Rano w Bieszczadach leżało od kilku do nawet 20 cm śniegu. W Ustrzykach Dolnych zalegający na jezdniach mokry śnieg na tyle utrudniał życie kierowcom, że niektórzy rezygnowali z odpalania silników aut i ruszali do pracy piechotą.

- Awarii wciąż przybywa - mówi Tomasz Szałankiewicz z rejonu energetycznego w Sanoku. - Jeśli w najbliższych godzinach pogoda się nie poprawi, będziemy mieć ogromny problem z przywróceniem prądu w odciętych wsiach.

Najgorsza sytuacja panuje w gminach Lutowiska (cała bez prądu), Czarna(ponad połowa), Cisna (tak samo), Solina (prawie cała), Ustrzyki Dolne (częściowo).

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!