Wczoraj wieczorem policjanci lubaczowskiej komendy zatrzymali 46-letniego sprawcę trzech kolizji drogowych. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W miejscowości Opaka funkcjonariusze zatrzymali volkswagena. Pojazd kilkanaście minut wcześniej brał udział w zderzeniu z toyotą. Podczas badania stanu trzeźwości kierowcy urządzenie pomiarowe wskazało ponad 3,25 promila alkoholu w organizmie. W czasie gdy policjanci wykonywali czynności, na miejscu zdarzenia, przyjechały jeszcze dwa uszkodzone samochody. Jak ustalili policjanci, zostały one uderzone kilkanaście minut wcześniej przez tego samego volkswagena w Lubaczowie oraz na drodze Lubaczów - Opaka.

Kierowca volkswagena, 46-letni mieszkaniec Lubaczowa, przebywa w policyjnym areszcie. Będzie odpowiadał w postępowaniu przyspieszonym.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!