(© Fot. przemysl.naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Bardzo trudno jeździ się po drogach Podkarpacia, jazdę utrudnia - padający miejscami intensywnie - gęsty śnieg. Synoptycy ostrzegają, że opady nie tylko nie zanikną ale będą jeszcze większe

Tak ma być do jutra. Ma także mocniej wiać, w porywach do 90 km/h. Podkarpackie Centrum Zarządzania Kryzysowego przewiduje spore kłopoty na drogach, możliwe są także uszkodzenia budynków, dachów, łamanie gałęzi i drzew. Od rana podkarpaccy strażacy wyjeżdżali do usuwania połamanych konarów ponad 100 razy.

Utrudnienia w związku z łamiącymi się drzewami występują m.in. na trasie z Przemyśla do Sanoka - na serpentynie w górach Słonnych oraz ta sama droga w miejscowości Zalesie. Odblokowana jest już natomiast droga Trzepcza Mżygłód oraz krajowa 9 w Hadykówce w powiecie kolbuszowskim.

Ze względu na awarię sieci energetycznej, ukraińscy pogranicznicy w Krościenku i Medyce wstrzymali odprawy samochodów, nie wiadomo jak długo potrwają te utrudnienia.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!