Tłumy na pikiecie poparcia dla strajku nauczycieli w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

Krzysztof KapicaZaktualizowano 
W Rzeszowie odbyła się akcja wspierania strajku nauczycieli przez rodziców. Na ul. 3 Maja pojawił się tłum osób.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.17 12:54:17

ale tłumy !!!! sami nauczyciele - hahahahahahahaha........

2019.04.17 12:37:07

popieram,nie można poniżać nauczycieli.są"solą tej ziemi"dzięki ich wysiłkowi jesteśmy"kimś"niech mamusie same uczą,na sobie właściwym poziomie.

2019.04.16 15:31:02

Strajk jest ma boleć ćwoki pszenno-buraczane!!

2019.04.16 15:27:00

Walczcie nie dajcie się łamistrajkom, których Szydło uważa za bohaterów serio -tak powiedziała 😄🤗

2019.04.15 15:14:23

Faktycznie tłum tumoków nauczycieli bedących rodzicami i ich rodzin

2019.04.14 18:36:25

A czemu ci sami nauczyciele z ZNP co strajkują w państwowych szkołach uczą w tym samym czasie strajków w prywatnych szkołach? To dopiero są jaja.

2019.04.14 17:31:52

nie klasyfikować uczniów! nie dopuścić do matury! a niech sobie powtórzą 3 klasę! HEHEHEHEHE

2019.04.14 16:51:30

Popieram nauczycieli! Niech walczą o swoje !

2019.04.14 13:40:46

a właściwie niech strajkują, i tak dzieci muszą chodzić na korki, żeby przygotować się do egzaminów

2019.04.14 13:34:28

Jestem rodzicem, mam duże utrudnienia związane ze strajkiem, ale Popieram Nauczycieli! Należy walczyć o swoje i o przywrócenie statusu społecznego, który pamiętam z czasów gdy byłem uczniem, szacunku dla starszych i innych ludzi.



Nie poddawać się!

2019.04.14 13:05:56

nauczyciele strajkujący maja więcej czasu na korepetycje....

2019.04.14 12:18:37

Dziamiecie o 500 ,a sami jestescie rodzicami i bierzecie,dac palec to zjedlibyscie cala reke,moze tak kompromis, a nie wszystko albo nic,brak slow,niesmak rodzicow dla was pozostanie.

2019.04.14 10:39:27

jak Grześ Schetyna dojdzie do władzy - da wam nie 1000, a 1500zł - hahahahahaha!

2019.04.14 10:37:02

i ot cała prawda o nauczycielach - nic i nikt się nie liczy - tylko KASA

2019.04.14 10:34:39

... a Broniarz zaciera ręce i cieszy się, że oświeceni nauczyciele są tak głupi - heheheh!

2019.04.14 10:33:37

do Matka:



Nie "chieny", a "hieny".



Widocznie nie lubisz nauczycieli, tak jak obca Ci jest ortografia.

2019.04.14 09:53:17

Niezłe jaja sobie robisz. Prace nauczyciela porównujesz do zawodu górnika, pracownika Lidla lub zmianowego robotnika z fabryki. Nie pojmujesz różnicy między budżetówką a prywatnym pracodawcą.



Gwarantuje Ci że jesteś w mniejszości pokazują swój brak szacunku dla strajkujących nauczycieli.

2019.04.14 09:44:03

Ile tu paszkwili i hejtu w kierunku nauczycieli. Czym się kierujecie bo na pewno nie solidarnością i zrozumieniem. Tak walczycie o Polskę. Rozumiecie wogóle czy m jest oświata i nauka.



Tylko wy możecie brać 500 i jest dobrze! Reszta ma siedzieć cicho.



Podwyżki i godne zarobki dla wykształconych ludzi to bowiązek tego państwa. Rząd PIS realizuje wielomiliardową politykę socjalną z naszych podatków i nie może znaleźć kolejnych 7 mld zł dla oświaty. Przecież to podobno najlepszy rząd od 1989 roku.

2019.04.14 09:28:04

Chcecie podwyżek - to pokażcie że coś potraficie zamiast nic nie robić - jak zwykle.



Dobry nauczyciel nie idzie na protesty tylko pomaga opiekować się dziećmi w czasie nielegalnych wymuszeń. Zgodziłeś się na początku roku na pensje to siedź za te pieniądze i wykonuj swoje czynności jak najlepiej potrafisz.



To że wychodzisz na ulice, aby protestować jesteś przykładem tego że nie masz nic cennego do zaoferowania.



Ciemny lud wszystko kupi - widocznie tej ciemnoty wśród nauczycieli jest wyjątkowo dużo.



I tak na koniec - sprawdźcie ilu nauczycieli protestuje w Rzeszowie a ilu było pod IL.O. Te dzieci to synowie i córki nauczycieli którzy nie mieli wyjścia i musieli pójść na 3 maja.



NAUCZYCIELU - chcesz wywalczyć swoje i mieć za sobą rodziców? - wypowiedz umowę aby szkoły nie mieli pracowników i renegocjuj nowe umowy na wakacjach przed nowym rokiem szkolnym. Najlepsi nauczyciele dostaną etaty a tzw. elita będzie mogła skorzystać z sektora publicznego - w lidlu się zarabia powyżej 3 tyś na rękę tylko tam trzeba pracować 40h w tygodniu.

2019.04.14 08:20:31

Pracuje za 1600 zł.a.na bilet do pracy wydaje 200 zł na utrzymaniu rodzina .A nauczycielom mało i mało. Pazerne chieny

2019.04.14 00:57:34

Mało wam pieniędzy kurwa święta płacone dodatki tak samo wakacje pensje dostajecie kurwa nie przepale tej patologii jest wiele osób które pracują w systemach 4 brygadowym i mają najniższa krajowa placona a ryzyko zawodowe zdrowie i wgl.... A co mają górnicy mówić pracują na ten kraj ciężko a kolejarze gdyby nie oni byście na nogach zapierdala a nauczycielom zawsze mało.... Bezczelnie jesteście..... Za komuny byście cichutko chodzili na paluszkach kurwa mac

2019.04.14 00:31:48

niestety, zmanipulowani przez Broniarza

2019.04.14 00:27:57

Jestem przekonany, że rodzice uczniów - maturzystów tego tak nie zostawią!

2019.04.14 00:14:21

Nauczyciele OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!!!!!!!!

2019.04.14 00:08:51

W piątek widziałam zaplakaną mamę, która wracała z dziećmi ze szkoły podstawowej w Głogowie Młp.