Tłumy na koncercie Roksany Węgiel w Sędziszowie Małopolskim [ZDJĘCIA]

Krzysztof Kapica

Koncert Roksany Węgiel w Sędziszowie Małopolskim zgromadził tłumy, głównie młodych fanek. Zobaczcie zdjęcia z imprezy.
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.02.2019, 13:52

Stiwen- jebany seksistowski typ

05.02.2019, 07:00

Stiwen - na co pieniądze jej dają? TY głupi ciołku.

04.02.2019, 19:21

do "icojeszcze" - nie musisz puszczać dziecka do kościoła ale mając dziecko i będąc dorosłym wypadałoby podstawy ortografii poznać.....

04.02.2019, 01:40

Gość na drzewie rozwala wszystko.

03.02.2019, 20:01

Karol a co niby te dzieci mialyby robic w tym kosciele ? W zyciu bym dziecka do kosciola sam nie póscił

03.02.2019, 15:30

Ciekawe kiedy zacznie sie puszczac. Kto jej na to daje pieniądze

03.02.2019, 12:24

I

03.02.2019, 09:59

Nb

03.02.2019, 07:38

Panie Karolu
Koncert organizowany był na imprezie charytatywnej, z której cały dochód przeznaczony był na pomoc młodemu, choremu człowiekowi. Dobrze, że były takie tłumy, ludzie bardzo angażowali się w pomoc- i dorośli, i dzieci kwestujące z puszkami. Świetnie to łączy się również z chrześcijańskim miłosierdziem i radosnym świętowaniem, Pozdrawiam.

03.02.2019, 04:51

, że też rodzice jej na to pozwalają

03.02.2019, 00:50

P

02.02.2019, 23:41

No właśnie

02.02.2019, 20:01

Ciekawy jestem, czy w kościele parafialnym były takie tłum młodzieży i dzieci na mszy św. ? Młodzież i dzieci od kościoła odchodzą no ale ktoś myślał organizując ten koncert w tym dniu i w takie święto?