Tańsze bilety w MKS

(© K.Kapica)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pasażerowie MKS korzystający z połączeń między Rzeszowem a sąsiednimi gminami mogą korzystać z nowego tańszego biletu sieciowego.

Właściciel sieciówki w MKS może bez ograniczeń korzystać ze wszystkich połączeń przewoźnika. Ponieważ jego autobusy nie mogą zatrzymywać się na wszystkich przystankach w mieście, pasażerowie musieli przesiadać się do MPK i płacić za drugi przejazd. Teraz pasażer, który dojeżdża codziennie do pracy dostanie w MKS 78 zł zniżki, czyli równowartości miesięcznego biletu trasowanego w MPK. W ten sposób za 151 zł, czyli za tyle, ile w MKS-ie kosztuje sieciówka, kupi dwa bilety i dojedzie bez dodatkowych kosztów na miejsce. Ulga na nowy bilet będzie naliczana przy zakupie biletu sieciowego MKS, po okazaniu zakupionego biletu miesięcznego imiennego trasowanego w MPK. Pasażer musi także złożyć oświadczenie, że w razie kontroli okaże oba bilety – MPK i MKS. Nowy bilet można kupić w kasie dworca autobusowego w Rzeszowie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: