Na zdjęciach są dzieci zamordowane na skutek zabiegu aborcji. Tuż obok młodzi chłopcy zabici w czasie wojny w Jugosławii.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Obok fotogramów nikt nie przechodzi obojętnie. Ludzie zatrzymują się, dyskutują. Jedni są oburzeni, inni popierają taki sposób walki z aborcją.

- Ta wystawa jest szokująca – mówi dla "Nowin" pani Anna z Rzeszowa. – Nie jestem za aborcją, ale takie eksponowanie i zestawienie zdjęć jest manipulacją. Tędy chodzą dzieci, one nie powinny oglądać takich drastycznych zdjęć. Szczególnie tych wojennych.

Dwie młode dziewczyny z Rzeszowa były innego zdania. – Ja uważam, że każdy sposób na walkę z aborcją jest dobry. Wiem, że mogą to obejrzeć dzieci, ale mądry rodzic potrafi wytłumaczyć, o co w tym wszystkim chodzi.

- Kościół Farny wydał zezwolenie na ustawienie wystawy – mówi proboszcz parafii. – Będzie ją można oglądać przez dwa tygodnie.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

marzena (gość)

dziękuję za tę wystawę. Pokazuje prawdę. Nigdy w życiu nie sięgnę po aborcję i będe z całych sił odradzała od tego zła wszystkie moje koleżanki w przyszłosci.