Stal Sandeco Rzeszów przegrała z Olimpią Elbląg 0:1 (0:0). Bramkę strzelił w 92 minucie Nowacki. To ósma porażka Stali w obecnym sezonie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Stal: Wróbel Ż, Hus Ż, Duda, Tomasik CZ (70), Krauze, Majda Ż, Gryboś Ż, Kiema, Chałas (58. Reiman Ż), Kloc (75. Ukonu Mba), Udoudo (46. Ibrahim).

Czesław Palik (trener Stali Sandeco Rzeszów): Jeśli nie strzela się bramki z takich sytuacji jakie sobie stwarzamy to meczu nie można wygrać.Nie możemy strzelić z półtorej, z trzech albo z pięciu metrów. Grając w dziesięciu mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje. Paweł Kloc z półtorej metra trafił w bramkarza, zaś Gryboś, który bierze obrońce na zamach i robi wszystko prawidłowo... jednak bramka nie pada. Nieszczęście spotyka nas już nie pierwszy, a czwarty czy piąty raz. Trudno, żeby w 93 minucie strzelać bramkę. Powinno się wtedy bronić ten wynik, który jest, bo tych punktów nam bardzo brakuje. Ziarnko do ziarnka i z meczy, które przegraliśmy powinniśmy mieć conajmniej dziesięć punktów i zupełnie inaczej to by wyglądało. Na dzień dzisiejszy muszę się przespać z decyzją odnośnie tego co dalej robić. W grę wchodzi m.in. podanie się do dymisji.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!