Papierosy o wartości 35 200 złotych ujawnili dziś rano funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Horyńcu–Zdroju. Samochód osobowy marki Volkswagen Golf, którym podróżowali 40 - letni mężczyzna i 38 - ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Papierosy o wartości 35 200 złotych ujawnili dziś rano funkcjonariusze Straży Granicznej z Placówki w Horyńcu–Zdroju.

Samochód osobowy marki Volkswagen Golf, którym podróżowali 40 - letni mężczyzna i 38 - letnia kobieta – oboje obywatele Ukrainy, został zatrzymany do kontroli drogowej w okolicy miejscowości Kadłubiska - powiat lubaczowski.

W bagażniku pojazdu odnaleziono 4400 paczek papierosów bez polskich skarbowych znaków akcyzy. Ukrainiec przyznał się, że ujawniony towar należy do niego. Mężczyźnie postawiono zarzut popełnienia przestępstwa w związku z naruszeniem przepisów kodeksu karnego skarbowego. Wyroby akcyzowe ulegną przepadkowi na rzecz Skarbu Państwa.

BiOSG

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!