(© Krzysztof Kapica)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po zimowej przerwie wraca rzeszowska Masa Krytyczna. W jej trakcie zostanie otwarta pierwsza w Rzeszowie publiczna stacja naprawy rowerów.

Pierwsza Masa Krytyczna po zimowej przerwie odbędzie się 1 kwietnia i rozpocznie się o godz. 18.00 wyjazdem z rzeszowskiego Rynku.

Jak informują organizatorzy, trasa (ok. 9,5 km) będzie przebiegać ulicami:

Rynek – Kościuszki – plac Farny – Moniuszki – Cieplińskiego – Piłsudskiego – Asnyka – Grottgera - Fredry - Siemiradzkiego – trasa rowerowa nad Wisłokiem –parking - Żeglarska – Hetmańska – Lenartowicza – Podpromie – Kilara – Chopina – Aleja Lubomirskich – 3 Maja – Kościuszki - Rynek


Podczas Masy zostanie otwarta pierwsza w Rzeszowie publiczna stacja naprawy rowerów. Wśród uczestników zostaną rozlosowane koszulki i kurtki rowerowe Green Velo.


Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

BaracudaV (gość)

Tak, Rzeszowska Masa Krytyczna rusza w piątek 1 kwietnia i nie jest to Primaaprilisowy żart. Stowarzyszenie Rowery.Rzeszow.pl organizator RzMK zaprasza na Rzeszowski rynek o godz 18:00

Więcej na temat: