Kolejny protest związany z kontrowersyjną przebudową drogi krajowej numer 4. Tym razem w miejscowości Kraczkowa.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mieszkańcy alarmują, że remont pozbawił ich chodników w szczególnie niebezpiecznych miejscach trasy. Wcześniej w kilku innych miejscowościach przez które przebiega krajowa czwórka, lokalne społeczności walczyły o dodatkowe ekrany dźwiękochłonne przed domami lub o ich likwidację przed punktami handlowymi oraz o skrzyżowania i ronda.

Mieszkańcy podrzeszowskiej Kraczkowej proszą o chodnik na 350 metrowym odcinku. Proszą od lat bez skutku. Nie mogą uwierzyć że znów zapomniano o nim przy okazji przebudowy drogi. W Dyrekcji Dróg powiedziano im że sprawę zaniedbały samorządy.

Teraz ruch spowalniają prace ograniczające prędkość do 50 kilometrów na godzinę. Mieszkańcy ze strachem myślą co będzie po ich zakończeniu zwłaszcza zimą.
To kolejny głos w dyskusji o krajowej czwórce której remont na tym odcinku ma się zakończyć przed końcem roku Wcześniej były protesty niezadowolonych z montażu ekranów dźwiękochłonnych a na zachód od Rzeszowa zbulwersowanych budową wysepek.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!