W związku z przemarszem korowodu uczestników XV Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych przewidywane są utrudnienia w ruchu pojazdów na niektórych ulicach Rzeszowa.

22 lipca ulicami Rzeszowa przejdzie barwny korowód uczestników XV Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych.

W tym dniu, już od godz. 16.30, korowód formował będzie się na Placu Armii Krajowej i ulicy Szopena w rejonie Filharmonii. Nie będzie można przejechać ulicą Szopena na odcinku od skrzyżowania z ulicą Słowackiego do Mostu Zamkowego.

Następnie uczestnicy przejdą grupami reprezentującymi poszczególne kraje biorące udział w Festiwalu: Aleją Lubomirskich, ulicą 3-Maja, a następnie ulicą Kościuszki, kierując się na Rzeszowski Rynek.

Jak przewidują organizatorzy do godz. 18.30 wszyscy uczestnicy korowodu powinni znaleźć się na płycie Rynku. Najpóźniej do tej godziny zostanie przywrócony ruch na ulicach, przez które odbywał się przemarsz.


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!