"Nie ma Polski biednej i bogatej. Jest jedna Polska". Od 16 listopada można już wybierać rodzinę w corocznej akcji Szlachetna Paczka. W tym roku znowu tysiące rodzin dostaną upragnioną pomoc.

Rodzinę można wybierać na stronie Szlachetnej Paczki. Rodziny można wybierać przez trzy tygodnie, choć czym wcześniej tym lepiej.
W tym roku pomoc dostanie prawie 15 tys. rodzin. Szlachetna Paczka wyróżnia się tym, że to my wybieramy, której rodzinie dokładnie mamy pomóc i otrzymujemy konkretną listę potrzebnych rzeczy, którymi obdarujemy ubogich.
Akcja z pewnością nie udałaby się bez pomocy wolontariuszy, którzy to spotykają się z rodzinami, oceniając ich sytuację i opracowują listę potrzebnych rzeczy.
W tamtym roku pomoc dotarła do ponad 12 tys. rodzin w potrzebie. Jak co roku do akcji włączają się znane osobowości, w tym para prezydencka, wielu sportowców (piłkarze Realu Madryt, siostry Radwańskie, Jerzy Dudek, czy polscy piłkarze z Borussi Dortmund- Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek). 
Finał akcji odbędzie się 7 i 8 grudnia i wtedy potrzebujący zostaną obdarowani paczkami. Zachęcam do włączenia się w Szlachetną Paczkę. Nie trzeba jej robić samemu, można w grupie.  

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!