Roksana Węgiel z Jasła pokazała nowy singiel i teledysk "Lay Low" [WIDEO]

Kinga DereniowskaZaktualizowano 
Screen z teledysku "Lay Low". youtube.com/RoksanaWegielVEVO
Dziś premierę miał nowi singiel zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci - Roksany Węgiel. Piosenka nosi tytuł "Lay Low". Za produkcję singla odpowiada australijski producent Steve Manovski, który ma na koncie hity dla takich gwiazd jak Sigala, Ella Eyre, Hardwell i wielu innych.

Premiera piosenki odbyła się w największych rozgłośniach radiowych w Polsce. Utwór szybko wpada w ucho i zapowiada się na hit nadchodzących wakacji. W teledysku możemy też zobaczyć taneczne umiejętności dziewczyny.

W internecie Roksana Węgiel napisała, że piosenka "Lay Low" spodobała jej się za pierwszym razem kiedy ją usłyszała.

- Kiedy po raz pierwszy usłyszałam tą piosenkę wiedziałam że to jest to co gra mi w sercu - napisała wokalistka na swoim Facebooku. - Włożyliśmy w ten projekt dużo pracy, jestem bardzo wdzięczna Wszystkim którzy dołożyli swoich starań i sił, żeby dopiąć wszystko na 100% - dodaje Roksana.

Zobaczcie nowy teledysk piosenkarki.

Roksana Węgiel - Lay Low Tekst Piosenki

Boy you got a hold on me
Gotta say, gotta say it out loud
Novacaning on my brain
Though I like it
Yeah I like it I like it I like it

I ain't never been here before
So used to boys, always chasing me down
Shooting straight for ya
Yeah you like it
Yeah you like it you like it you like it

Oh ohh
We can run with shadows
Ohhh oh
Won't be cold in the shallows
Wanna lay low lay low lay low

When your body knows
Yea your body knows
Yeah you do (wanna wana put it on you)
Yeah you do (wanna wana put it on you)

You got me exposed
Yeah you got me exposed
Yeah you do (wanna wana put it on you)
Yeah you do (wanna wana put it on you)

And let's lay low and do it over

Boy you got me up until morning
Thinking bout ya it’s messing me round
You’re a feen in my veins
Though I like it
Yeah I like it I like it I like it

Yeah you got me tripping up on ya
Will you stand, will you ever stand still?
Let me scream out your name
Yeah you like it
Yeah you like it you like it you like it

Oh ohh
We can run with shadows
Ohhh oh
Won't be cold in the shallows
Wanna lay low lay low lay low

When your body knows
Yea your body knows
Yeah you do (wanna wana put it on you)
Yeah you do (wanna wana put it on you)

You got me exposed
Yeah you got me exposed
Yeah you do (wanna wana put it on you)
Yeah you do (wanna wana put it on you)

And let's lay low and do it over


Zobacz też: Espresso z Roksaną Węgiel

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.15 22:58:54

Jaka młoda dziewczynka ty tępaku? Ona ma 14 lat, a nie 10. To nastoletnia dziewczyna i już nie jest dzieckiem, ale młodzieżą.

2019.04.14 23:52:45

A co wam do tego czy jest milionerką czy nie a niech sobie bedzie czy dzisiaj liczy sie tylko kasa???

2019.04.14 23:49:11

Gość: A niby kim jest? jest gwiazdą która młoda dziewczynka zdobyła tyle fanów i wsparcia medialnego żadna,



Roksi to druga wokalistka młodego pokolenia która idzie w ślady Ewy.

2019.04.14 22:11:56

@Do Patrycji



Roksana jest kim? Gwiazdą??? Odstaw dopalacze bo chyba już całkiem zżarły ci mózg.



@Super Roksi że co? Najbogatsza? Wy tam chyba w tym Jaśle macie kompleks biedy. Tu mowa tylko o pieniądzach, ile Roksi zarobi itd itp. Weźcie się do solidnej i uczciwej pracy prowincjonalne cebulaki!

2019.04.14 19:51:24

Zgorszenie w muzyce było od zawsze, już przed wojną pewien gość z Sosnowca śpiewał "brunetki blondynki ja wszystkie was dziewczynki całować chcę..."

2019.04.14 16:43:54

Głuptasku, ale to Roksana jest gwiazdą czyli wszystko jest z nią uzgadniane. Zarówno tekst piosenki jak i teledysk. Ona nic nie dostaje w ciemno i niczego nie musi. Jednak chce być popularna i ufa specjalistom z branży.



Poza tym 14 latka to nie jest dziecko, lecz młodzież.



W tym wieku to już wielokrotnie robili światowe kariery, a Roksana uwielbia być w centrum uwagi, o czym nawet mówiła jej matka.

2019.04.14 14:06:12

Cleo to może jej buty czyścić jak i ta cała Anika Dąbrowska haha

2019.04.14 14:03:23

Najbogatsza osoba w całym Jaśle

2019.04.14 13:33:19

Rozumiem wasze komentarze i zgadzam sie że to jest dopiero młoda nastolatka która może nie najlepiej skończyć a możemy się tylko mylić bo jeśli ktoś ją dobrze poprowadzi to będzie to najlepsza piosenkarka młodego pokolenia a mało tego najbogatsza z całej POLSKI czego jej życzę bo na to zasługuje ale niech pozostanie soba i nie da się ustawiać.



Ma umowy musi robić to co jej mówią ale jak najmniej takiego zachowania bo później znajdą nową gwiazdke a o roxie zapomnimy i skończy w psychiatryku bo dla dziecka to szok mieć tyle fanów i takie życie na ściankach co będzie jeśli już zrobi coś nie tak i ją zostawią skrzywdzą ją a ma wielki talent.



Media mówią że jej nie dadzą skrzywdzić a co z niej robia dorosłą osobowość?

2019.04.14 13:11:41

Typowy gniot jakich pełno dzisiaj, dla lemingów nosaczy i gawiedzi. Koneser muzyki nawet się tym nie podetrze. Z prawdziwych muzyków młodego pokolenia da się słuchać tylko Krzysztofa Iwaneczko, resztę zatrudniłbym w lunaparku do pchania karuzeli.

2019.04.14 09:45:20

Chory ćwok to cie zrobił ty tępy jednostrzałowcu! Teledysk jest zrobiony dla oglądalności i hajsu, a nie po to by ktoś podziwiał jako unikatowe muzyczne dzieło, a ta cała Roxi jest niepełnoletnią ofiarą biznesu.

2019.04.14 08:32:27

Żadna stacja radiowa tego światowego hitu nie puszcza - chyba są zszokowani

2019.04.14 06:25:34

To jest piosenka o pierwszej miłości, więc nie ma w niej nic skandalizującego. Teledysk jest fajny i profesjonalnie zrobiony. Roksana jest urocza, ale za 2 miesiące kończy wreszcie tą podstawówkę.

2019.04.14 05:31:08

Piosenka potwierdza muzyczny talent Roksany ale coś tutaj nie gra. Skandalizująca treść i kiczowaty teledysk daje nam obraz Lolity a nie uroczej dziewczyny z podstawówki którą wszyscy pokochali. Ale to dorośli ją zdradzili. Grzegorz Ciechowski kiedyś śpiewał "Ta piosenka jest nagrana dla pieniędzy..."

2019.04.14 04:10:58

Brawo Roksana. Twoja piosenka to HIT. Mądra zmiana wizerunku na bardziej dojrzały. Już teraz jesteś gwiazdą muzyki, a niedługo będziesz mega gwiazdą. Gratuluję sukcesu.

2019.04.14 04:08:03

gosc







Posłuchaj mnie uważnie ty chory ćwoku. Jesteś tak głupi, że nie zasługujesz nawet Roksanie buty lizać.



A teraz w podskokach wynoś się stąd. Żenujący przygłupie.

2019.04.14 00:20:41

Gdzie są rodzice tego dziecka???!!! Naprawdę jej na to wszystko pozwalają??? To się nadaje pod kuratora!

2019.04.13 23:48:47

Przecież ta osmarkana dziewczynka jeszcze matce za mleko nie podziękowała a już kreuje się na dorosłą dive. Głos słaby, występ nie przekonujący.



Widać parcie na szkło, hajs i celebryckie życie. A piosenka z gatunku "mokry sen małolaty" ŻENUA.

2019.04.13 23:25:48

tej malej bije na dekiel!!! gwiazda? robi sie na celebvrytke zalosne!!! ,gdzie matka ojciec szkola i troche osobistej kultury!!!! to dzieciak a nie zadna prima balerina!!! po za tym nie ma glosu!!! walicie w nia elektronike az do bolu!!!! zenada wstyd !! przypomina mi to amerykanskie festivale pieknosci 5 latki tancza na rurach,wymalowane,wypacykowane,ubrane jak ........i,obcisle stringi futra i podobne dwuznaczne ciuchy!!! tylko czekac az niemowalki zaczna byc gwiazdami spiewu.To nie jest hejt . roksana!! skonczysz na buttoku operacjach plastycznych dziwkowatych ciuchach czerwonym dywanie bedziesz kolejna kokietka do wysmiewania,sluchajac ciebie odnosze wrazenie ze masz 100 lat i nic w glowie

2019.04.13 21:10:59

Żadna ale to ŻADNA szanująca się stacja radiowa nie wyemituje takiej "muzyki". Tu mowa tylko o pieniądzach, a gdzie miejsce na wysokich lotów doznania muzyczne??? Chyba nie powiecie mi że w tym "utworze".

2019.04.13 19:21:07

@ Do fana roksany i daniela



Jeśli kicz to Ariana Grande i Justin Bieber to cały pop to kicz poza tym gdyby ludzie mieli dość takich piosenek to Ariana nie zarabiała by tyle co ty przez 10 lat. Według mnie twój komentarz jest bezwartościowy

2019.04.13 18:43:16

Ona nie śpiewa dobrej muzyki tylko taką, która dobrze się sprzedaje. Takie czasy. Kasa ponad wszystko.

2019.04.13 18:38:15

Już teraz widać po zachowaniu na twarzy że rośnie z niej wyrachowana cwaniara. Dla niej będzie się liczył tylko hajs, markowe ciuchy/perfumy i znajomości wśród celebrytów.

2019.04.13 18:34:49

"talenty"? w USA będą nosić na rękach??? Ty tłuku z metra cięty! Może dotrze do tępej pały, że ludzie mają dość kiczu typu A.Grande czy J.Bieber, a ta Roksana prezentuje właśnie taki styl. Koło dobrej muzyki i z klasą to nawet nie leżało, i nikt niczego jej nie zazdrości.

2019.04.13 13:11:33

lay low wkrotce bedzie na low I to szybko ,za nauke lepiej sie wez,a nie kiczi kiczi lay low