Prokuratura Okręgowa w Przemyślu skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia w tej sprawie. Zbigniewa J. oskarżono o zamordowanie żony i jej przyjaciela. Oboje byli obywatelami Ukrainy.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do wyjątkowo brutalnej zbrodni doszło 17 grudnia ubiegłego roku we Lwowie. Ofiary zginęły od licznych uderzeń siekierą. Ciała zamordowanych odkrył kilka dni później właściciel mieszkania, które wynajmował oskarżony.

Po dokonaniu zbrodni Zbigniew J. wrócił do kraju. Początkowo był tylko świadkiem w sprawie. 4 lutego został zatrzymany i przyznał się do podwójnego zabójstwa, prawdopodobnym motywem jego działania była zazdrość.

Śledztwo w tej sprawie strona ukraińska przekazała przemyskiej prokuraturze, ponieważ sprawca jest Polakiem. Zbigniew J. był już wcześniej karany. Za podwójne zabójstwo grozi mu dożywocie.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!