W środę policjanci zostali poinformowani o kradzieży, jaka miała miejsce w prywatnym domu w jednej z miejscowości w gminie Dynów. Łupem złodzieja padła biżuteria, której wartość poszkodowana wyceniła na kwotę 2.500 złotych.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na podstawie ustaleń na miejscu zdarzenia i zabezpieczonych śladów policjanci zatrzymali 30 września, 19-letnią kobietę podejrzewaną o kradzież biżuterii. Zatrzymana przyznała się do kradzieży, jakiej dopuściła się w domu, do którego przyszła jako przedstawicielka firmy z ofertą instalacji telewizji cyfrowej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie przedstawiania obecnej w domu starszej kobiecie i jej wnuczce oferty swojej firmy udała sie do toalety, skąd zabrała znajdującą się w jednej z szafek biżuterię. O zniknięciu wartościowych przedmiotów policjanci zostali poinformowani dopiero, gdy z pracy do domu wróciła właścicielka biżuterii i zauważyła jej brak.

Za czyn, jakiego się dopuściła, sprawczyni grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!