Swoje postulaty chcą przedstawiać drogowcom 3 grupy mieszkańców, z których każda ma inne żądania. Przedsiębiorcy z Krasnego i Kraczkowej protestują przeciw budowie ekranów akustycznych przed ich firmami.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mówią, że chroniące przed hałasem konstrukcje zasłonią ich zakłady pracy, co z kolei spowoduje, że będzie tam przyjeżdżać mniej klientów. To zaś doprowadzi do spadku obrotów i bankructwa. Kolejna grupa to mieszkańcy Łańcuta. Ci z kolei nie chcą się zgodzić na rozstrzelnienie ekranów z obawy przed nadmiernym hałasem. Do Rzeszowa przyjechali też mieszkańcy części Ropczyc, którzy walczą o tunelu w nasypie na którym powstaje obwodnica miasta. Jak mówią - brak takiego przejazdu spowoduje,że będą musieli nadłożyć sporo drogi aby dostać się do centrum.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!