Stal Sandeco Rzeszów pokonała Sokoła w Aleksandrowie Łódzkim 3:0 (0:0), w ramach 6. kolejki II ligi. To dopiero pierwsze zwycięstwo rzeszowskiego zespołu w obecnym sezonie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Cieszę się bardzo, bo wygraliśmy mecz. Bałem się go, bo to przeciwnik, który stracił do tej pory tylko pięć bramek. Dwie wprawdzie tylko strzelił, ale miał pięć punktów. Jeden mecz tylko przegrali, więc obawy były uzasadnione, bo przecież nie mieliśmy pełnej jedenastki. Nie mieliśmy pięciu zawodników, którzy dotychczas grali w pierwszej drużynie. Także to nie jest tak, bo nie mieliśmy Grybosia... - powiedział po meczu trener Stali, Czesław Palik.

Bramki:
- Kiema (50),
- Udoudo (76),
- Duda (90+2, z karnego).

Stal: Wróbel, Krzysztof Hus, Duda, Majda (83. Grad), Chałas, Tomasik, Sikorski, Kiema, Krauze (78. Mateusz Jędryas), Reiman (80. Kloc), Udoudo.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!