Pierwsze szpitale z Podkarpacia złożyły w sądach wezwania do ugody przedsądowej z Narodowym Funduszem Zdrowia, który zalega im z płatnościami za nadwykonania za 2008 rok - dowiedział się PAP.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Pierwsze szpitale z Podkarpacia złożyły w sądach wezwania do ugody przedsądowej z Narodowym Funduszem Zdrowia, który zalega im z płatnościami za nadwykonania za 2008 rok - dowiedział się PAP. To powiatowe szpitale w Stalowej Woli i Mielcu, którym NFZ zalega po około 4 mln zł.

Jak powiedział PAP rzecznik podkarpackiego NFZ Marek Jakubowicz, do Funduszu nie trafiły jeszcze żadne oficjalne dokumenty dotyczące wniosków o ugody przedsądowe.

W przyszłym tygodniu złożenie wniosków do sądu zapowiadają: Wojewódzki Szpital w Przemyślu i Tarnobrzegu oraz Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie. W niedługim czasie podobne wnioski składać będą dyrektorzy pozostałych szpitali powiatowych.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!