(© 123rf)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jak w warunkach domowych tworzyć kosmetyki i przygotowywać perfumy? O czym pamiętać podczas makijażu? Co jest kluczem do pięknej cery? Odpowiedzi m.in. na te pytania podane zostaną podczas I Popularnonaukowej Konferencji Kosmetologicznej "An Evening of Beauty".

Spotkanie to odbędzie się w piątek 24 lutego 2017 roku o godzinie 17:00 w Klubie Akademickim IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Uczestniczyć w nim mogą wszystkie osoby zainteresowane kwestiami kosmetologicznymi.


- Podczas konferencji będzie można wysłuchać referatów studentów, Kół Naukowych związanych z kierunkami medycznymi, dotyczących m.in.: sposobów i metod pielęgnacji cer, domowego tworzenia produktów kosmetycznych, zasad tworzenia kompozycji zapachowych czy dobroczynnego działania ekstraktów roślinnych” – wyjaśnia Paweł Osika z Katedry Kosmetologii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty wizażu, makijażu, domowego tworzenia kosmetyków oraz odczytywania składu kosmetyków. Będzie też można wziąć udział w dermokonsultacjach z analizą stopnia nawilżenia skóry, a także zasięgnąć porad profesjonalnych wizażystek dotyczących makijażu.

-W trakcie trwania panelu pod nazwą "Professional" przewidujemy również prezentacje przedstawicieli wiodących polskich producentów kosmetyków i szkolenia z zakresu kosmetyków naturalnych – dodaje Edyta Szmuc z Wydziału Medycznego WSIiZ w Rzeszowie.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Organizatorem konferencji jest Koło Naukowe „Chemikos” działające przy Katedrze Kosmetologii WSIiZ. Partnerem wydarzenia jest lider w produkcji kosmetyków naturalnym na Podkarpaciu firma Sylveco.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!