Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na nowe kierunki lotów, z akcentem na Europę, stawia rzeszowski Port Lotniczy w Jasionce. Pewne są już nowe połączenia z: East Midlands, Liverpoolem i dodatkowy lot do Warszawy.

Okazją do zabiegania o kolejne połączenia były międzynarodowe targi lotnicze w Pekinie. Padły więc kolejne propozycje: Loty do Paryża, Rzymu i Madrytu. Na razie to tylko propozycje.

Potentatem w Rzeszowie jest Ryainar. Irlandzki przewoźnik obsługuje pasażerów na razie na pięciu trasach. Realizuje połączenia między innymi do Londynu Bristolu i Dublina. Od października proponuje kolejne z Liverpoolem a od listopada z East Midlands w Wielkiej Brytanii. Jasionka współpracuje też z dwoma innymi liniami lotniczymi Lufthansą i LOTEM. A władze spółki lotniskowej wciąż walczą o kolejnych przewoźników. Okazją do tego były zakończone właśnie targi lotnicze w Chinach.

Irlandzki przewoźnik - proponując dwa kolejne połączenia jednocześnie, również w październiku zawiesza aż pięć do Birminghaim, Bristolu, Dublina i na dwa londyńskie lotniska. Do czerwca zawieszony jest także lot do Nowego Jorku.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!