fot fot

fot. archiwalna (© K.Kapica)

Ruszają roboty wykończeniowe na ul. Jana Pawła II w Rzeszowie, które potrwają do końca kwietnia.

W związku z rozpoczynającymi się robotami wykończeniowymi na ul. Jana Pawła II, wykonawca apeluje do kierowców o ostrożność i uwagę w miejscu, gdzie wprowadzony został ruch wahadłowy lub wybieranie tras alternatywnych.

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Mieszkaniec (gość)

  Roboty wykończeniowe? Kpina jakaś. Panowie ze Skanskiej zostawili "zakończoną" inwestycję rozgrzebaną w połowie i nie kwapią się do jej zakończenia. Zjazdy na posesje nie skończone, mimo że od co najmniej 2 tygodniu temperatury dodatnie a i pogoda sprzyjająca. Jak gonił ich termin (koniec roku) to przy - 5 st.i padającym śniegu, palnikami grzali i układali kostkę/asfalt, Teraz skoro inwestycja "zakończona" to kto przy +5 stopniach raczyłby zrobić zjazdy do posesji, wykończyć ścieżki rowerowe, które przez brak zjazdów są bezużyteczne.
  Nie mówiąc już o skończeniu odwodnienia itp. Co udało się na odwal zrobić do końca roku to zrobili a teraz spokój i cisza. Kto by się przejmował, że od pół roku nie można ogrodzić posesji bo Panowie nie skończyli swojej roboty. Już pomijam fakt że od pół roku nie można w cywilizowany sposób dojechać do własnego domu tylko po błocie, kamieniach czy wystających krawężnikach.

  Marucha (gość)

  A kiedy skończony zostanie remont ul. Miejskiej ( łączna inwestycja z Jana Pawła). Cała zimę ulica jest rozbabrana, zwężona, iż może tylko jedno auto przejechać, brak oznakowani tego stanu!!!!!! Ile mieszkańcy będą czekać !!!!!!!!!