(© Bartosz Frydrych)

Punkt ekspercki pojawi się po raz piąty w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie. Będzie można w nim wziąć udział w Loterii Paragonowej oraz uzyskać informacje dotyczące stosowania kas fiskalnych.

Do punktu informacyjnego można będzie przyjść 24 lutego w godz. 12 - 18 na poziomie 0 w Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej 20.

Będzie można uzyskać informacje dotyczące Loterii Paragonowej, wziąć w niej udział rejestrując swój paragon oraz otrzymać nagrody niespodzianki. W punkcie informacyjnym będzie również dyżur ekspercki.

Loteria Paragonowa dobiega już końca - udział w niej będzie można wziąć jeszcze do 31 marca. Paragony fiskalne można zgłaszać do loterii zarówno przez stronę internetową, jak i za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Automatycznie pobiera ona z paragonu takie dane jak NIP podatnika, który go wystawił, numer kasy fiskalnej, datę oraz kwotę. Umożliwia również wpisanie i zapamiętanie adresu e-mail i numeru telefonu uczestnika, co powoduje przepisanie tych danych do formularza zgłoszeniowego loterii. Co ważne, narzędzie to nie zbiera żadnych danych ani zdjęć paragonów. Aplikacja jest dostępna w systemach operacyjnych Android i iOS a jej znakiem rozpoznawczym jest logo loterii.

Aby wziąć udział w Narodowej Loterii Paragonowej wystarczy mieć 18 lat, kupić towar lub usługę za minimum 10 zł, a otrzymany paragon fiskalny zarejestrować na stronie loterii lub za pomocą aplikacji i zachować go. Do wygrania samochody, tablety i laptopy.Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    pierogman (gość)

    Spoko, że nie ma limitów jakichś podobnie jak u media expert. Choć tam wystarczy rejestracja numeru dokumentu sprzedaży na ich stronie, więc w sumie nawet aplikacji nie trzeba ściągać do tego.