(© Archiwum. Fot. przemysl.naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Strzyżowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży w restauracji w Żyznowie. Sprawca... przyjechał na wesele wraz ze swoją rodziną.

Około godz. 1 w nocy z piątku na sobotę barmanka pracująca w restauracji poinformowała Policję o przestępstwie. Z lokalu zginęło kilkanaście butelek alkoholu oraz szuflada z kasy fiskalnej z zawartością kilkuset złotych.

Policjanci ustalili rysopis ewentualnego sprawcy. W trakcie prowadzonych czynności zauważyli stojący na parkingu samochód, a w nim prawdopodobnie część skradzionego towaru. Ustalono właściciela pojazdu, który jak się okazało spał w pokoju hotelowym restauracji. Po otworzeniu samochodu odzyskano skradziony towar. Okazało się, że sprawcą kradzieży nie był właściciel pojazdu lecz jego ojciec. Rodzina przyjechała na mające odbyć się w pobliżu wesele. Śpiącego na ławce pod innym lokalem złodzieja odnaleziono po kilku godzinach. Mężczyzna był pijany. Zamiast na weselu noc spędził w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i doprowadzony do sądu. Poddał się dobrowolnie karze, a sąd orzekł wobec niego karę 1500 zł grzywny oraz 1 rok więzienia w zawieszeniu.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: