- Nie ma sensu robić z tego koncertu wojny domowej, bo tylko się go bardziej promuje - stwierdził w rozmowie z KAI bp Edward Dajczak. Biskup Dajczak od 10 lat organizuje Przystanek Jezus podczas koncertów rockowych ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Nie ma sensu robić z tego koncertu wojny domowej, bo tylko się go bardziej promuje - stwierdził w rozmowie z KAI bp Edward Dajczak.

Biskup Dajczak od 10 lat organizuje Przystanek Jezus podczas koncertów rockowych Przystanku Woodstock.
Zdaniem hierarchy w dyskusji o występie Madonny zauważyć można "popadanie w skrajność", gdyż "jedni mówią, że świętowanie w Polsce jest zbyt poważne, a drudzy twierdzą, że jak to stracimy, to co zostanie?". Duchowny przyznaje, że występ Madonny dla jej fanów może być pięknym przeżyciem, ale nie sądzi, by na koncercie "dało się budować życie".

Bp Dajczak nie sprzeciwia się pomysłom zorganizowania protestów przed koncertem Madonny, podkreśla jednocześnie, że wszystko zależy od tego, jak się protestuje. Podkreśla, że "każdy powinien mieć prawo do wypowiadania się na temat tego koncertu, zarówno ci, którzy są jego zwolennikami, jak i ci, którzy uważają to za obrazoburcze".

KAI

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!