Kelnerka jednej z jarosławskich restauracji poprosiła policjantów o pomoc. Kobieta wskazała stolik, przy którym siedziało dwóch młodych mężczyzn, którzy nie chcieli uiścić kwoty 164 złotych rachunku za zamówione przez siebie jedzenie, papierosy i alkohol.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na widok funkcjonariuszy amatorzy "darmowego posiłku" pospiesznie próbowali opuścić lokal, jednak zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy.
W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że jeden z mężczyzn ma w organizmie prawie 5 promili alkoholu, natomiast drugi ponad 3 promile.

Obydwaj mężczyźni, w celu zapewnienia im bezpieczeństwa, zostali odwiezieni do domu i przekazani pod opiekę rodzinie. Kiedy wytrzeźwieją zostaną wobec nich skierowane wnioski o ukaranie do sądu, będą również musieli zwrócić właścicielowi restauracji równowartość nieopłaconego rachunku.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!