stock

(© Edyta Baran)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Puby, dyskoteki i inne miejsca imprezowe w Rzeszowie. Które z miejsc uważacie za szczególnie godne polecenia?

Czy w Rzeszowie jest gdzie się pobawić?

Katarzyna Mardoń, mama na urlopie wychowawczym

Jeśli chodzi o puby, to jest w czym wybierać. Trochę gorzej jest z dyskotekami, po 25 roku życia w zasadzie jest tylko klub Chilli. Ale z drugiej strony ilość nie zawsze idzie w parze z jakością, więc nie ma na co narzekać. Byłam w kilku miastach, którym do oferty Rzeszowa daleko, więc cieszmy się tym, co mamy.

 

Anna Motkowicz, maturzystka z VIII LO

Jest bardzo dużo miejsc, w których można fajnie spędzić czas ze znajomymi. I pubów i dyskotek, a w lecie dodatkowo imprez plenerowych. Ja wychodzę praktycznie w każdy weekend i nie narzekam na nudę. Oczywiście dużo zależy też od ludzi, z którymi się wychodzi. Nieważne gdzie, ważne z kim, prawda?

   

Bogdan Filipek, bezrobotny

Szczerze mówiąc ostatnio trochę wypadłem z tego imprezowego trybu życia. Ale patrząc na to, co mamy, oferta jest przeciętna. W zasadzie podczas weekendu w każdym lokalu dzieje się to samo: czwartki są „czarne” lub studenckie, piątki retro, a w sobotę zawsze grają hity radiowe.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: