W poniedziałek zostało otwarte najnowsze centrum handlowe w Rzeszowie - Center Park, ulokowane przy Placu Wolności. Budowa trwała półtora roku.

Center Park otwarto z ponad tygodniowym opóźnieniem. – Wszystko przez kłopoty z urzędnikami – mówią właściciele.
 
Galeria stoi na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Kolejowej. Wielkie otwarcie planowano w weekend przed świętami. Na mieście pojawiły się ulotki zapraszające na zakupy, a pod sklepem ustawił się tłum klientów. Otwarcia nie było, bo nadzór budowlany nie wydał zgody na użytkowanie budynku. Z ulotkami pospieszyli się najemcy, którzy do ostatniej chwili liczyli na świąteczny zysk.
 
Ostatecznie bez fajerwerków sklep otwarto w tym tygodniu. – Sto procent powierzchni jest już wynajęte, ale nie wszyscy zdążyli się wprowadzić – mówi Daniel Słuchocki z firmy Star Europa, do której należy galeria.
 
Najbardziej cieszy spożywczy
 
Sklep o największej powierzchni - należący do delikatesów Marmax, zostanie otwarty dopiero 9 stycznia. To na niego najbardziej czekają okoliczni mieszkańcy. - Najbliższy sklep jest w Europie, wydaje się że to blisko, ale robiąc zakupy tutaj na pewno nie spóźnię się na autobus. - mówi stojący na przystanku mężczyzna.
 
W galerii znajdują się już m. in. sklep kosmetyczny sieci Rossman, pizzeria, bank, apteka i kantor.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!