20-latkowie z Podkarpacia w Parlamencie Europejskim 20-latkowie z Podkarpacia w Parlamencie Europejskim

20-latkowie z Podkarpacia w Parlamencie Europejskim. (© Fot. Internet.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zbliża się finał akcji "Urodzeni 4 czerwca jadą do Strasburga". W najbliższy wtorek i środę w Parlamencie Europejskim pojawią się dwudziestolatki z Podkarpacia, rówieśnicy wolnej Polski. Urodzili się w 1989 roku dokładnie w dniu pierwszych częściowo wolnych wyborów.

Kilkunastoosobowa grupa spotka się z polskimi, w tym podkarpackimi eurodeputowanymi, pozna podstawy działania najważniejszych instytucji Unii Europejskiej, będzie także rozmawiać z przewodniczącym europarlamentu Jerzym Buzkiem.

Dwudziestoletnie osoby z różnych miejscowości Podkarpacia zgłosiły się do Polskiego Radia Rzeszów jeszcze w maju. 4 czerwca w radiowym studiu świętowały swoje urodziny i urodziny wolnej Polski. A teraz jadą do Strasburga na wycieczkę ufundowaną przez eurodeputowanych Elżbietę Łukacijewską i Tomasza Porębę.

Wiadomości Rzeszów, Wydarzenia Rzeszów

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!