(© Absolvent Talent Days)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szukasz zatrudnienia, ale nie wiesz jak dotrzeć do najlepszych pracodawców? Przyjdź na Absolvent Talent Days - największe wydarzenie poświęcone karierze studentów i absolwentów w Polsce. Poznaj oferty 60 firm i weź udział w bezpłatnych szkoleniach career building.

Na Absolvent Talent Days każdy uczestnik w jeden dzień zapozna się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiąże kontakty zawodowe oraz weźmie udział w debatach i szkoleniach dotyczących kariery zawodowej i rekrutacji. Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy pobrać bilet na www.talentdays.pl.

0 Tworzymy uniwersalną przestrzeń komunikacji pomiędzy młodymi kandydatami do pracy a pracodawcami. Tu, w oderwaniu od stresujących sal rekrutacyjnych, w dobrej atmosferze, przy kawie i w prestiżowych lokalizacjach, obie grupy mogą porozmawiać o swoich potrzebach i nawiązać wartościowe kontakty zawodowe - mówi Katarzyna Godlewska, współzałożycielka Grupy Absolvent.pl, organizatora Absolvent Talent Days.

Poznaj przyszłego pracodawcę


Nowością jesiennego sezonu Absolvent Talent Days są dwie strefy: pracodawcy i szkoleń. To właśnie strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród kilku tysięcy ofert od niemal 60 top pracodawców i wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

Znajdź pomysł na siebie z Łukaszem Jakóbiakiem i KatOsu


Strefa szkoleniowa oferuje z kolei kilkanaście otwartych debat i certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich. Gwiazdą tej edycji Absolvent Talent Days jest Łukasz Jakóbiak - obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce. Łukasz nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym. Z kolei KatOsu - wizażystka i vlogerka, opowie o tym, jak znalazła pomysł na siebie bez wychodzenia z domu.

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.

Absolvent Talent Days odbędą się 27 października w godz. 10-17 w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego (wejście od ul. Stanisława Pigonia 1).

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!